Office 2019 pro profesionály (Elektronická PA licence)

ZDARMAZDARMA 2 000 Kč –57 %
profik2019
2 000 Kč –57 % 850 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

POŘIĎTE SI KLASICKÉ VERZE APLIKACÍ OFFICE

Pro rodiny a malé firmy požadující klasické verze aplikací Office a e-mail, nainstalované na jednom osobním počítači s Windows 10, pro použití doma nebo v práci.

 

EXCEL V SADĚ OFFICE 2019

Aplikace Excel v sadě Office 2019 obohatí vaše prezentace o lepší práci s měřítkem, nové typy grafů a další prvky navržené tak, aby vám pomohly využít vaše data při vytváření přehledů a identifikace trendů a příležitostí. Kromě toho můžete s použitím vizuálního grafu typu Časová osa zobrazit posloupnost událostí v chronologickém pořadí podél lineární šasové osy.

 

OUTLOOK

Aplikace Outlook v sadě Office 2019 nabízí atraktivní nové inteligentní funkce. Pomocí těchto funkcí dosáhnete lepších výsledků. Můžete například zvýraznit nejdůležitější kontakty tím, že k jejich jménu přidáte symbol @, můžete snadno ověřovat cestovní rezervace a doručení balíků a pomocí funkce prioritní doručené pošty můžete stanovovat priotity nejdůležitejších emailů.

 

LUPA V APLIKACI POWERPOINT

S funkcí lupy v aplikaci PowerPoint můžete svůj výklad posunout na zcela novou úroveň díky zavedení nelineárního výkladu s využitím interaktivních souhrnných snímků.

Funkce lupy poskytuje větší flexibilitu a umožní vám pokračovat ve výkladu, aniž byste museli opustit režim prezentace. Posluchači tak zůstanou soustředěnější a efekt přiblížení a oddálení zaujme jejich pozornost.

Doplňkové parametry

Kategorie: PA Licence
Záruka: 2 roky
Typ Licence: Elektronická druhotná licence
Doručení: ESD Elektronické doručení
Verze: časově neomezená licence
Jazyk: CZ/SK
Aktivace: Telefonická

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: