Visio Professional 2019

Výprodej
ZDARMAZDARMA 19 600 Kč –80 %
visio
19 600 Kč –80 % 3 900 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Visio Standard 2019 je doma i v malé kanceláři ideálním softwarem pro prezentaci informací v podobě diagramů. Software umožňuje tvorbu tokových diagramů, nákresů, organizačních schémat činnosti v rámci projektů, konstrukčních plánů a mnohé další. Všechny druhy informací, znázornitelné formou diagramů, se v aplikaci Visio Standard 2019 cítí jako doma. Software je založen na běžném uživatelském rozhraní všech produktů Office 2016, takže by zahájení práce s aplikací mělo být bezproblémové jak pro uživatele předchozích verzí, tak i pro ty, kteří Visio používají poprvé.

Souborové formáty, podporované programem Microsoft Visio Standard 2019, umí tento software načítat v reálném čase. Jakmile se v některém souboru změní data prezentovaná v některém diagramu aplikace Visio, v rámci aplikace se též ihned změní příslušné znázornění. Jestliže do těchto souborů přitečou nové informace, okamžitě se to projeví v diagramech Visio Standard 2019. Všechny hotové diagramy je možné zobrazit v prohlížeči. Hotový projekt a jeho vizualizaci uvidí i uživatel, který nemá nainstalované Visio. Takové diagramy můžete snadno sdílet se zákazníky a obchodními partnery.

Nová verze Microsoft Visio Standard 2019 nabízí opět větší výběr jednoduchých tokových diagramů, které se stále využívají u projektů. To usnadňuje vizualizaci: místo zdlouhavých pracovních postupů uživatelé vybírají z desítek předloh s tisíci šablon. V závislosti na plánovaném účelu použití jsou na výběr právě takové diagramy, jež se pro danou úlohu hodí nejvíce. Tyto diagramy můžeme poté sdílet přes cloud s jinými osobami – třeba se zaměstnanci pracujícími na stejném projektu ve své domácí kanceláři.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kancelářské balíčky
Záruka: 2 roky
Typ Licence: Elektronická druhotná licence
Doručení: ESD Elektronické doručení
Verze: časově neomezená licence
Jazyk: CZ/SK

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: